سورس پیشرفته ممبرگیر و بازدیدگیر تلگرام

۱۹ مهر ۱۳۹۶ IT

سلام دوستان

اگر واقعا دربرنامه نویسی دنبال درآمد هستید هم اکنون شانس در سراغتون اومده .

این روزها همه دررابطه با تلگرام غیر رسمی و عضوگیر تلگرام صحبت میکنن و ازش کسب درآمد بالایی دارند شما هم از این درآمد غافل نباشید .

فرصت رو از دست ندید و این سورس فوق العاده پیشرفته رو که مبلغ واقعیش بالای هفت میلیون تومان میباشد رو دانلود کنید و همین الان ازش کسب درآمد داشته باشید .

موارد داخل پکیج (سورس کامل اندروید + سورس سمت سرور php + بانک اطلاعاتی).

داخل اپلیکیشن بازار در صفحه برترین ها/پرفروش ها بروید، در این صفحه پرفروش ترین برنامه ها (با پرداخت درون برنامه ای) نمایش داده می شود، نگاهی در این لیست بیندازید، این لیست روزانه تغییر میکند، ما ۱ ماه این لیست را مورد برسی قرار دادیم، در این یک ماه اپلیکیشن های فالوئر بگیر اینستاگرام و ممبر بگیر تلگرام همیشه از رتدر سوم تا رتدر بیستم در لیست پرفروش ها حضور داشتند! این یعنی بیشترین درآمد را این اپ ها داشته اند.

Cafe-Bazzar-imodares

با یک تیر در ۵ هدف بزنید !

با خروجی گرفتن از این سورس و انتشار آن در مارکت های اندرویدی شما از ۵ جهت درآمد کسب می کنید!

۱) کسب درآمد از طریق پرداخت های درون برنامه ای بابت خرید سکه ها در فروشگاه کافه بازار
۲) کسب درآمد از طریق پرداخت های درون برنامه ای بابت خرید سکه ها در فروشگاه مایکت
۳) کسب درامد با ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی بسیار حرفه ای و هدفمند
۴) هر کاربری که اپلیکیشن ممبربگیر شما را نصب کند، بلافاصله در کانال اختصاصی شما که از قبل خودتان آن را تایین کرده اید عضو می شود! یعنی اگر برنامه شما فقط ۵۰ هزار نصب بگیرد کانال اختصاصی شما در تلگرام هم ۵۰k ممبر خواهد داشت و کانالی با ۵۰ هزار فالوئر فعال و ایرانی در تنهایی بیشتر از ۵ میلیون تومان ارزش دارد و شما از طریق گرفتن سفارش تبلیغات می توانید در راحتی کسب درآمد کنید.

۵) قابلیت جدید همکاری در فروش میتونه برای شما فوق العاده درآمدزا باشه که در هیچ برنامه مشادر دیگری وجود نداره و کاملا اختصاصی هست! کاربران اپلیکیشن شما می توانند با خرید بسته های سکه بسیار زیاد مثلا ۶۰۰ هزار سکه، تخفیف ۵۰ درصدی از شما بگیرند (یعنی نصف قیمت بخرند) و این تعداد سکه را با قیمت بالاتر در دیگران بفروشند. (توسط قابلیت انتقال سکه) این ویژگی فوق العاده هم در نفع خودتان  هست هم در نفع کاربرانتان، چون کاربران توسط برنامه شما می توانند درآمد کسب کنند و شما فروش بالاتر و افزایش کاربر را تجردر میکنید چون کاربرانتان برای فروختن سکه های خودشان مجبورند تبلیغات برنامه شما را بکنند و کاربران دیگر را در سمت برنامه ی شما بکشند، واقعا این فوق العاده نیست ؟!

تصاویر برنامه :

imodares-membergir-1 imodares-membergir-2 imodares-membergir-3 imodares-membergir-4 imodares-membergir-5 imodares-membergir-6 imodares-membergir-7 imodares-membergir-8 imodares-membergir-9 imodares-membergir-10 imodares-membergir-11 imodares-membergir-12

 

قیمت این سورس هفت میلیون تومان می باشد اما فقط در این سایت با مبلغ ۵۰۰ تومان می تونید تهیه کنید و در عرض کمتر از یک هفته هزینه ای که کردید بازگردونید .

این سورس دارای :

۱- اسکریپت تحت سرور php

۲- بانک اطلاعاتی

۳- سورس اندروید

۴- پشتیبانی توسط اساتید مجرب تا زمان راه اندازی 

توجه قیمت این سورس بدون راهنمایی ۳۵۰ نومن می باشد و برای خرید با آیدی بنده تماس بگیرید .

@imodares_admin

پرداخت

حالت دوم خرید :

حالت دوم در این نحو هست که شما هزینه ای معادل ۳۰۰ تومان رو پرداخت میکنید و ما نسخه ی خروجی در نام شما ، با پکیج نیم شما  در اختیار شما قرار میدیم که شما میتونین در مارکتینگ معتبر منتشر کنید و کسب درآمد کنید .

این حالت رو ما برای افرادی که بصورت حرفه ای کار نکردن آماده کردیم تا این دسته از دوستان هم بتونن از این سورس بی نظیر کسب درآمد کنند .

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم